اقتداری دیگر

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری گفت که محمود احمدی نژاد مطابق برنامه، فردا سه شنبه برای شرکت در شصت و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد عازم نیویورک می شود.
محمد جعفر محمد زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، خاطر نشان کرد که رییس جمهوری در راس یک هیات عالیرتبه متشکل از برخی مسئولان، مشاوران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به نیویورک می رود.
وی مهمترین برنامه سفر رییس جمهوری به نیویورک را حضور در مجمع عمومی سازمان ملل و سخنرانی در نخستین روز آغاز نشست این مجمع بیان کرد و گفت: مهمترین پیام سفر امسال رییس جمهورپیام صلح و دوستی برای همه ملت ها، ظلم ستیزی و ارتباط و تعامل همه ملت ها در سایه عدالت و احترام متقابل است.
ادامه مطلب رابخوانیدلبخند

منبع:شبکه ایران


معاون ارتباطات و اطلاع رسانی ریاست جمهوری همچنین گفت: رییس جمهور در راستای دیپلماسی عمومی دولت و گفتگوی با ملت ها برنامه های مفصل رسانه ای گسترده ای در این سفر خواهد داشت.
محمدزاده با اشاره به درخواست فراوان رسانه های مقیم آمریکا برای گفتگو با رییس جمهور خاطر نشان کرد که این رسانه ها با توجه به فراگیری و اثرگذاری آنان انتخاب شدند.
وی افزود: رییس جمهور در حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد دیدارهای مختلفی با سران و مقامات کشورها خواهند داشت.
معاون دفتر رییس جمهوری با اشاره به این که سفر امسال رییس جمهور نخستین سفر وی به نیویورک پس از استقرار دولت دهم محسوب می شود، گفت: این سفر پس از انتخابات پرشور ریاست جمهوری دهم، مشارکت 85 درصدی ملت ایران و رای بالای ملت به آقای احمدی نژاد حائز اهمیت ویژه است.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا کارشکنی هایی از سوی لابی صهیونیسم برای حضور رییس جمهوری در نیویورک صورت گرفته است، گفت: لابی صهیونیسم برای جلوگیری از انتقال حرف حق ملت ایران توسط رییس جمهور منتخب آنان به ملت های دنیا هر کاری انجام می دهند اما به رغم همه کارشکنی ها آنها نمی توانند مانع ابلاغ پیام عدالت خواهانه ملت ایران به دنیا توسط رییس جمهورشان شوند.
محمدزاده کارشکنی ها را بی اثر دانست و گفت: همانگونه که رییس جمهور نیز اعلام کرده اند ما افتخار می کنیم آدم کش های حرفه ای مخالف ما باشند.
وی ابراز امیدواری کرد که رسانه ها به ویژه رسانه های داخلی بتوانند اخبار خوبی از سفر دکتر احمدی نژاد به ملت ایران و دنیا مخابره کنند و با توجه به نبرد رسانه ای دنیای غرب برای جلوگیری از انتشار حقایق رسانه های داخلی و رسانه های آزاد جهان بتوانند پیروز این میدان باشند و رسانه های داخلی فارغ از اختلاف نظرها و تفاوت سلیقه های سیاسی به سفر رییس جمهور به عنوان یک سفر ملی در راستای تحقق اهداف نظام اسلامی و خواست و اراده ملت ایران نگاه کنند.