فلسطین پاره تن اسلام است

سلام،لطفا این نوشتاررا تا پایان مطالعه فرمایید.ممنون

1- چند ماه قبل- 1/3/88- وقتی آقای مهندس موسوی در نطق انتخاباتی و تلویزیونی خود اعلام کرد «ما وقتی می توانیم از آرمان فلسطین دفاع کنیم که خودمان قوی باشیم»! طی یادداشتی در کیهان آوردیم که این دیدگاه رنگ و بوی صهیونیستی دارد و این احتمال قوت گرفت که جبهه اصلاحات قصد دارد از این طریق برای آمریکا و اسرائیل پیام دوستی بفرستد! چرا که دیدگاه اعلام شده از جانب مهندس موسوی با آنچه رژیم صهیونیستی برای مقابله با حمایت جمهوری اسلامی از مقاومت فلسطین تبلیغ و ترویج می کرد، انطباق فراوانی داشت و از سوی دیگر، برخی از رفقای گرمابه و گلستان مهندس موسوی که ستادهای انتخاباتی او را اداره می کردند، نیز پیش از این در دولت اصلاحات، همین دیدگاه را- به زعم خود- تئوریزه کرده و سخاوتمندانه، از کیسه ملت برای ترویج آن هزینه می کردند. در آن هنگام، شماری از دوستان گلایه می کردند که کیهان تندروی می کند و نگاه عوامانه مهندس موسوی را ناشی از 20 سال دوری او از عرصه سیاسی و اجتماعی کشور تلقی می کردند، اما مواضع شناخته شده و بارها اعلام شده مدعیان اصلاحات و روابط پنهان و آشکار تعدادی از سردمداران این جبهه با محافل و عوامل سرویس های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل- که اخیراً و بعد از دستگیری به گوشه ای از آن اعتراف کرده اند- تردیدی باقی نمی گذاشت که اظهارات موسوی فراتر از «خطا»، بلکه «خط» است.
2- این روزها در آستانه روز جهانی قدس، رسانه ها و محافل غربی هجوم پرحجم و گسترده ای را برای پیشگیری از حضور مردم در راهپیمایی عظیم آن روز تدارک دیده و به میدان آورده اند. نکته درخور توجه- و البته عبرت انگیز- آن که «شاه بیت»! این تبلیغات مسموم همان اظهارنظر مهندس موسوی درباره فلسطین است. رسانه های مورد اشاره با بهره گیری از خبرگزاری های تحت نفوذ خود، صدها سایت اینترنتی و ده ها شبکه تلویزیونی فارسی زبان، اصرار در القای این دیدگاه انحرافی دارند که «چرا ایران با حمایت از مقاومت فلسطین، برای خود دشمن تراشی می کند؟!»، «مگر خودمان در داخل کشور کم مشکل داریم که به حمایت از مردم فلسطین روی آورده ایم؟»، «هزینه حمایت از مقاومت فلسطین را برای حل مشکل جوانان هزینه کنید» و.... رسانه های یاد شده و سردمداران فتنه اخیر، ضمن عوامفریبی درباره «حمایت ایران اسلامی از مقاومت فلسطین» به هواداران برای حضور و اخلال در برپایی مراسم روز قدس، اصرار می ورزند.
3- نگاه مهندس موسوی به مسئله فلسطین، اگرچه آب ریختن به آسیاب دشمن است و با توجه به شواهد و اسناد موجود نمی توان باور کرد که مهندس موسوی به طور تصادفی همان خواست و نظر اسرائیلی ها را مطرح کرده باشد، ولی دیدگاه ایشان ضمن آن که بسیار عوامانه است برای منافع و امنیت ملی کشورمان خطرناک نیز هست. چرا؟!
4- متاسفانه در پی توهم پراکنی دشمنان بیرونی و درونی، این تصور غلط در برخی از اذهان پدید آمده است که انگار کمک به مقاومت فلسطین و یا حمایت از آنان نوعی «صدقه» است که از سر دلسوزی داده می شود و صدقه گیرنده باید هم رهین منت صدقه دهنده باشد! این تصور غلط در حالی است که حمایت از مقاومت فلسطین و کمک به مردم مظلوم آن سامان، کمترین هزینه ای است که باید کشورهای اسلامی برای حفظ امنیت خود بپردازند و این نکته بدیهی تر از آن است که درک آن دشوار باشد.
5- دو خط آبی در پرچم رژیم صهیونیستی به نشانه «از نیل تا فرات» است. صهیونیست ها این منطقه وسیع از خاورمیانه را «سرزمین موعود»! می نامند و پنهان نمی کنند که تسخیر کامل این منطقه و تسلط بر سایر کشورهای خاورمیانه را، به عنوان یک «هدف استراتژیک» دنبال می کنند و تاریخ 60 ساله منطقه نیز نشان می دهد که صهیونیست ها هیچ فرصتی را برای اشغال سرزمین ها از دست نداده اند، بنابراین «مقاومت فلسطین» اولین خاکریز در مقابل صهیونیست های وحشی و کودک کش است و مردم فلسطین نه فقط از سرزمین و جان و مال و ناموس خود دفاع می کنند، بلکه دفاع از سایر ملت های مسلمان و سرزمین های اسلامی را نیز برعهده دارند. از این روی حمایت تمام عیار و همه جانبه مالی، سیاسی و تسلیحاتی از مقاومت فلسطین، وظیفه قطعی همه کشورهای اسلامی است و نباید نوعی صدقه تلقی شود. مگر در دوران جنگ، کسی می توانست به خاطر کمک به جبهه های نبرد، رزمندگان را وامدار خود بداند؟! این رزمندگان بودند که بر همه مردم حق داشتند- و دارند- و صدالبته، مردم قدرشناس ما نیز، از ژرفای دل به آنان عشق می ورزند و به رزمندگان فلسطینی نیز.
6- ایران اسلامی با تاکید بر ضرورت محو کامل اسرائیل از جغرافیای سیاسی منطقه و ارائه الگوی مبارزه اسلامی، اصلی ترین مانع بلندپروازی آمریکا و اسرائیل در منطقه است و رژیم صهیونیستی پنهان نمی کند که تمامی توان خود را برای مقابله با ایران اسلامی به کار گرفته و می گیرد... بنابراین بسیار بدیهی است که دشمن این دشمن دوست و متحد ما باشد، که هست.
فقط نیم نگاهی به مواضع آمریکا و اسرائیل به وضوح نشان می دهد که آنها حمایت ایران اسلامی از آرمان فلسطین را یکی از عوامل اصلی اقتدار جمهوری اسلامی می دانند و به شدت درپی مقابله با آن هستند و از قضا دقیقاً همین سخنان آقای مهندس موسوی را بر زبان دارند که باید مانع حمایت جمهوری اسلامی ایران از آرمان های فلسطین شد.
اوباما در طرح اخیر خود، دست کشیدن جمهوری اسلامی ایران از حمایت آرمان های فلسطین را یکی از شرایط اصلی آمریکا و متحدانش برای متوقف کردن تخاصم! دانسته است و به قول فاکس نیوز، ایران را بعد از دست کشیدن از حمایت مردم فلسطین به آسانی می توان منزوی کرد.
همین جا، اشاره به این نکته نیز ضروری است که ذلت و زمین گیر شدن امروزه صهیونیست ها نتیجه مستقیم پیروی نهضت های اسلامی از نسخه مبارزاتی انقلاب اسلامی است که پیروزی حزب الله در جنگ 33 روزه و غلبه حماس بر صهیونیست ها در جنگ 22 روزه، از جمله آنهاست و به قول یکی از استراتژیست ها اگر می بینید صهیونیست هایی که تا چند سال قبل برای همه کشورهای منطقه رجز اشغال می خواندند، امروزه همان ها برای تأمین امنیت به دور خود دیوار می کشند، باید از امام خمینی(ره) و امام خامنه ای تشکر کنید.
7- تظاهرات و راهپیمایی روز قدس از آن هنگام که با ابتکار الهی امام راحلمان(ره) شکل گرفت تا به امروز، همواره یکی از اصلی ترین دغدغه ها و نگرانی های آمریکا و اسرائیل بوده است و به گواهی شواهد و گزارش های موجود از هیچ تلاش و ترفندی برای مقابله با آن چشم نپوشیده اند و امسال با بهره گیری از سران فتنه اخیر و همخوانی بی کم و کاست آنها با کانون های آمریکایی و اسرائیلی، زمینه را برای اخلال در این حرکت عظیم مناسب تشخیص داده اند. دشمنان بیرونی به وضوح می دانند که از معدودی فریب خورده و یا مزدور در مقایسه با توده های عظیم و میلیونی مردمی که روز قدس به خیابان ها می ریزند کاری ساخته نیست، بنابراین کمترین امیدی به ایجاد اخلال جدی در مراسم روز قدس ندارند، بلکه به حضور هرچند اندک فریب خوردگان و مزدوران نیز دل بسته اند با این امید که از طریق ترفندهای رسانه ای خود «کاه» را «کوه» جلوه دهند.
8- و بالاخره اگرچه درباره روز قدس گفتنی های دیگری نیز هست که به موقع باید گفته شود ولی در این وجیزه اشاره به این نکته ضروری است؛ تمامی کسانی که روز قدس با شعار و نشانه های تفرقه انگیز در صحنه حاضر می شوند، چه بدانند و چه ندانند و چه بخواهند و چه نخواهند، مزدور اسرائیل هستند و در این میان، آنها که دانسته آمده اند، در جنایات وحشیانه اسرائیل سهیم می باشند و آنان که به فریب آمده اند، اگرچه، جرم کمتری دارند ولی مقابله با آنها ضرورتی اجتناب ناپذیر است. مگر دیوانه ها مصداق «لیس علی المجنون حرج» نیستند؟ ولی اگر دیوانه ای با دشنه قصد کشتن کودک معصومی را داشته باشد، مقابله با او به هر قیمتی که تمام شود ضروری است، هرچند که دستگاه قضایی او را به این علت که دیوانه است، مجرم نشناسد.
حسین شریعتمداری(کیهان 22/6/88)

مرگ براسرائیل