در جریان مسابقه پایانی تورنمنت امارات رئیس جمهور ایران به شدت از سوی هواداران حاضر در وزشگاه مورد تشویق قرار گرفت.

به گزارش فارس به امارات، مسابقه تیم های فوتبال النصر امارات و پرسپولیس ایران بامداد امروز با برتری 2 بر صفر النصر به پایان رسید و این تیم قهرمان تورنمنت چهارجانبه شد.

برای تماشای این مسابقه بیش از 3 هزار تماشاگر ایرانی و 1500 تماشاگر اماراتی به ورزشگاه آل‌مکتوم دبی آمدند تا تیم های مورد علاقه خود را مورد حمایت قرار دهند.

از نکات جالب توجه در میان تماشاگران می توان به تشویق 15 دقیقه‌ای محمود احمدی‌نژاد اشاره کرد.


ایرانی‌های حاضر در ورزشگاه، رئیس جمهور کشورمان را مورد حمایت خود قرار دادند و این موضوع تعجب مسئولان اماراتی را در پی داشت. این در حالی است که برخی افراد پیش از آغاز مسابقه تبلیغات زیادی را برای جوسازی علیه ایران انجام دادند اما تشویق احمدی‌نژاد باعث تعجب و حیرت شبکه‌های داخلی امارات و حتی خارجی شده بود.

کمک داور دوم مسابقه در جریان مسابقه بارها با بازیکنان النصر به صورت دوستانه صحبت می کرد که این رفتار وی اعتراض کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس را در پی داشت. با گذشت زمان مسابقه و پس از چند سوت مشکوک اعضای کادر فنی پرسپولیس به داور چهارم اعتراض کردند و از مسئولان اماراتی خواستند تیم داوری در تصمیمات خود تغییر رویه دهند اما تا پایان مسابقه روند نامناسب داوری ادامه داشت.

قبل از شروع مسابقه تماشاگران بادکنک‌هایی به رنگ‌ پرچم ایران به داخل ورزشگاه آوردند و شکل خاصی را به ورزشگاه آل‌مکتوم بخشیدند.

احمدرضا عابدزاده، مربی دروازه‌بان های پرسپولیس در بدو ورود به میدان که برای گرم کردن علیرضا حقیقی وارد زمین چمن شده بود، از سوی تماشاگران مورد تشویق قرار گرفت.

محمد زادمهر به همراه تیاگو و شیری در جایگاه ویژه حضور داشتند و مسابقه را تماشا کردند. مهرزاد معدنچی، بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس و حال حاضر الاهلی امارات نیز برای تماشای بازی همبازی های سابق خود به ورزشگاه آل مکتوم آمد،‌ اما به دلیل همزمانی تمرین الاهلی خیلی زود ورزشگاه را ترک کرد و راهی تمرین شد.

همین خبر دررجانیوز