واقعا به عنوان یک ایرانی تاسف می خورم.از تاسف که دیگه گذشته  کم مونده گریه ام بگیره از دست ادمایی که ابروی ایرانو بردند استقلال ایرانو زیر سوال بردند استقلالی که 30 ساله حفظ کردیم هشت سال شهید دادیم جانباز دادیم اسیر دادیم گرسنگی کشیدیم سختی دادیم تا هیچ حرومزاده ای دیگه جرئت به خودش نده چپ نگاه کنه به خاکمون به ناموسمون به ایران...

30 ساله تو تحریم هستیم چون ایرانی هستیم چون سرمون بالاست چون سینه هامون ستبره چون غیرت داریم تعصب داریم به این آب وخاک چون اگه یکی بزنه تو گوشمون سرمونو نمی ندازیم پایین بلکه با مشت میزنیمش جوری که راه خونشو یادش بره چون مثل این بادیه نشینای خلیج فارس نیستیم که شمشیرای جواهر نشونشون فقط واسه رقصه.  30ساله تو تحریم هستیم فقط چون ایرانی هستیم .

به خدا بغض گلومو گرفته.ایرانی که مردمش حتی تحریف نام خلیج فارس رو هم بر نمی تابند ایرانی که مردمش با یک برد تیم ملی همه مشکلاتشونو یادشون میره ایرانی که جووناش هر بار سرود ای ایران رو می شنوند تمام تنشون برای ایران می لرزه حالا به خاطر حماقت که چی بگم! نادانی بی غیرتی بی ایمانی شده خوراک تبلیغات رسانه های صهیونیستی امریکایی و انگلیسی . شده وسیله ای برای ابراز وجود کرمهای سیاسی  فرانسه و بلژیک و انگلیس و صهیونیستها.

واقعا رو رو برم! فرانسه ای که دو سه سال پیش به خاطر مسائل نژاد پرستانه پلیسش نصف شهر هاش تو اتش سوخت چند ده نفر کشته شدند به خودش اجازه میده واسه ما واسه مردم ایران تعیین تکلیف کنه . صهیونیستهای حرومزاده که به بچه شیرخواره هم رحم نکردند برای منافقین کشته شده در تهران اشک می ریزند

کشورهای اروپایی که مردمانش 40 درصد هم در انتخابات پارلمان اروپا شرکت نکردند انتخابات 85 درصدی ایران رو زیر سئوال می برند و از همه جری تر انگلیسیهای زالو صفت که گند کاری مجلسش هنوز تیتر یک اخبارکشور خودشونه نسبت به سلامت انتخابات ایران تردید دارند.

لطفا خفه! این فقط حرف من نیست حرف همه ایرانی های ازاده است همه ایرانی هایی که به کشورشون تعصب دارند .شما به سلامت انخابات ایران شک دارین . غلط می کنین . اصلا شما کی هستین ؟ اول ببینید مردم ایران اصلا شما رو آدم حساب می کنند یا نه؟ نگران وضعیت ایران هستید؟ خیلی گه می خورین!

فکر کردین ایران افغانستان و پاکستانه؟ یا عراق و لبنان؟ که هر غلطی خواستید بکنید و مردمش ساکت بمونن؟

نمی دونم مردم کشورتون با چه عقلی شما رو انتخاب کردند که مایه شرمساری اونا و استهزاء مایید؟

بیش از این خودتونو خوار نکنید. فکر نکنید می تونید با تحریک چند تا بچه و تامین مالی چند تا منافق و مزدورهای سیاسی می تونید کاری از پیش ببرید مردم ایران باهوشند خودشون دوست و از دشمن خواهند شناخت . این ماجرا هم تمام خواهد شد و بعدش شما می مونید و مردم ایران . اونوقت باید کاسه چه کنم چه کنم دستتون بگیرید که چه طور این گندی که زدین درست کنید. پس توصیه می کنم همین الان خفه شید!

 http://mosbate18.persianblog.ir/ :منبع